Дата: 4 січня 2023 о 00:56, Оновлено 2 квітня о 10:41

Міжнародний день рідної мови!

Яке прекрасне рідне слово!
Воно — не світ, а всі світи

Володимир Сосюра

Бібліотечний простір Новомиргородського ліцею №3

Всесвітній день читання у Новомиргородському ліцеї №3

#читання #читанняукраїнською #читанняразом

#читання #читанняукраїнською #читанняразом #читатикруто #читатимодно

«Поки б'ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка»

Н. Хікмет

У бібліотеці Новомиргородського ліцею№ 3 з нагоди 210-річчя Кобзаря учням 9-Б класу було організовано перегляд презентації, під час якої демонструвалися вірші Тараса Шевченка, аудіо та відео запис виконання кобзарських пісень, а також для поглиблення знань про життєвий та творчий шлях поета учням було запропоновано перегляд фільму про Кобзаря. Така презентація підвищила інтерес дітей до творчості великого українського поета.

#Національний_тиждень_читання_поезії

Бібліотека Новомиргородського ліцею № 3 взяла участь у " Національному тижні читання поезій" . У рамках проєкту " Педагогіка партнерства " поезії разом з дітьми читали батьки ліцеїстів.

Здоров'я - це благо дане нам природою!

З Днем Соборності України!

Зустрічаємо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України.

Разом з учнями 2-А і 3-А класів нашого ліцею ми долучилися до ланцюга єдності, адже наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

"Знайомство першокласників з бібліотекою"

Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння. Шевченко Т. Г.

Цього тижня учні перших класів побували на екскурсії у незвичайному і загадковому місті під назвою «Бібліотека». Метою заходу є ознайомлення дітей з бібліотекою, виховання любові до книги, вміння її берегти, викликати бажання стати активними читачами бібліотеки.

Діти побачили велику кількість книг та дізналися, що вони можуть бути різними за змістом, це і казки, і енциклопедії, і підручники, довідники, комікси та ін. Учні переглянули відео про правила користування книгою, дослідили чим відрізняється енциклопедія від казки. Виконували цікаві завдання з відео доповнюючи зображення та відповідали на запитання.

«Правила дорожнього руху знай - життя і здоров'я зберігай!»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Цього тижня, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Під час проведених заходу «Правила дорожнього руху знай - життя і здоров'я зберігай!» діти розгадували загадки, вікторини, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, грали у ситуаційні ігри. Разом з учнями повторювали правила дорожнього руху, особливу увагу звернули на правила дорожнього руху дорогою до школи. Також учні ознайомилися з знаками дорожнього руху, навчилися розрізняти переходи та ін.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Всеукраїнський місячник

Інтерактивний плакат

Презентація шкільної бібліотеки

Інформаційна довідка