Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

131

Дата: 28 січня 2023 о 21:55

ПЛАТФОРМА «НАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА УПРАВЛІНЦІВ»

Для системного підвищення кваліфікацій керівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» запровадили платформу «Національна школа управлінців» – kadryosvita.in.ua.

Підвищення кваліфікації за допомогою платформи передбачає різні форми навчання: дистанційну, очно-дистанційну, очну, змішану, що дасть можливість слухачам обрати найбільш зручну для кожного форму навчання.

На сьогодні навчання доступне для керівників закладів загальної середньої освіти за двома програмами:

  • щодо навчання резерву управлінських кадрів галузі освіти за участю провідних українських фахівців та фінських експертів;
  • «Лідер у мені» – програма для керівників закладів освіти та ЗПТО, реалізована спільно з «Franklin Covey Education» (США) – провідною міжнародною освітньою організацією, яка навчає 500 найкращих компаній світу. 

ПЛАТФОРМА LABSTER ДЛЯ ВІРТУАЛЬНИХ ЛАБОРАТОРІЙ
ТА ІНТЕРАКТИВНОЇ НАУКИ

МОН та Labster, провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю. Платформа надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів для всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Викладачі можуть легко знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим. Окрім надання доступу до свого каталогу симуляцій, Labster також надасть послуги з професійного розвитку та технічну підтримку для всіх викладачів і студентів з видачею відповідних сертифікатів.

2 грудня об 11:00 відбудеться вебінар «Платформа Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні». Приєднатися можна за посиланням.

АКТУАЛЬНІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ОСВІТЯН

2 грудня відбудеться тематичний вебінар від проєкту «DECIDE» на тему «Електронні класні журнали: вчора-сьогодні-завтра».

Під час заходу розглянуть такі питання:

  • з чого розпочати впровадження е-журналів, які складнощі можуть виникнути,
  • якими є переваги ведення електронного журналу.

Початок – о 14:00. Для участі у заході відкрито форму для реєстрації.

У доступі – запис вебінару «Ненасильницька комунікація: турбота вчителя про себе» проєкту допомоги вчителям з підтримки ментального здоров’я та сприяння у подоланні труднощів під час війни «Спільно для вчителів». 

Під час вебінару експерти розповіли, як саме турбота про себе допомогає турбуватися про інших та як доброзичливість до себе впливає на наші стосунки в соціумі. Дивіться запис вебінару в Facebook та YouTube.

Проєкт «Спільно для вчителів» реалізовується освітньою організацією «Навчай для України» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні в межах ініціативи «Спільно до навчання».

ДІТЕЙ ВПО В ОДЕСІ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНУ «АНТАРКТИЧНУ ШКОЛУ»

Національний антарктичний науковий центр спільно з творчим простором «Діалоги» в Одесі започаткували незвичну дитячу науково-мистецьку школу. Вона – для дітей 8-14 років, які через війну переїхали до Одеси і які хочуть дізнатися більше про природу й життя в Антарктиді.

У школі в офлайн-форматі можна буде:

  • дізнатися більше про життя в Антарктиді від провідних науковців;
  • спільно з професійними художниками зобразити обраного жителя крижаного континенту і розказати про його долю.

Початок – о 15:00 2 грудня. Для участі в школі відкрита реєстрація за посиланням. Заявку мають підтвердити адміністратори. Під час роботи школи запланована пряма трансляція з української антарктичної станції «Академік Вернадський».

МАЙЖЕ 1200 УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
УСПІШНО ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ 2022 РОКУ

Цьогоріч 1171 учитель початкових класів успішно пройшов сертифікацію, набравши 122 і більше балів за результатами вивчення практичного досвіду роботи. Максимальні 160 балів отримали 52 вчителі, з яких кожен третій — сертифікований вчитель 2019 року. 

Цей рік є особливим: навіть в умовах повномасштабної війни для проходження сертифікації зареєструвалося 1984 учасники (при квоті 2500 осіб), з них 1855 взяли участь у незалежному тестуванні. До другого етапу сертифікації допущено 1335 учителів, з них 1326 успішно здійснили самооцінювання. Третій етап сертифікації – вивчення практичного досвіду роботи вчителів – проходив у дистанційному форматі.

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: КОРИСНІ ПОРАДИ

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та психологи телеграм-каналу «Подбай про себе» нагадують про актуальні та прості поради для кожного.

Шукайте за посиланнями поради:

Також у межах проєкту «Скажи чесно, ти як?» українські зірки й телеведучі діляться, як вони гармонізують емоційний стан під час війни. Читайте про:

ЗНАЇМО: КОЛИ МИ ЗНАЄМО,  ЩО ЇМО

Платформа «ЗнаЇмо» продовжує  інформувати управлінців, освітян, батьків та представників бізнесу про найактуальніші теми організації харчування в закладах освіти, останні нормативні документи, поради меню.

Ось додаткові можливості, які допоможуть створювати умови для здорового харчування навіть у часи кризи:

Запрошуємо вчителів, батьків, дітей долучатись до формування навичок здорового способу життя через культуру здорового харчування, використовуючи матеріали Всеукраїнської платформи «ЗнаЇмо», яка є перевіреним джерелом інформації про здорове харчування.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.