Дата: 28 січня 2023 о 21:50

СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ОСВІТЯН,
ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ MOZABOOK ТА MOZAWEB

До 16 січня триває реєстрація на серію безкоштовних вебінарів, під час яких буде проведено навчання для педагогів, які викладають навчальні предмети та інтегровані курси з використання програмного засобу mozaBook, електронних підручників та посібників на порталі Mozaweb тощо.

Початок вебінарів – 17 січня. Графік проведення – за посиланням. Докладніше про них – у цьому матеріалі.

ОНЛАЙН-ШКОЛА SCHOOLTOGO ЗАПРОШУЄ УЧНІВ 1-11 КЛАСУ
НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ У СІЧНІ 2023 РОКУ

Засновники онлайн-школи SchoolToGo надають можливість безкоштовного навчання протягом січня з усіх навчальних предметів шкільної програми 1-11 класів.

Зважаючи на те, що у січні 2023 року у школах – зимові канікули, SchoolToGo пропонує школярам не втрачати шанс на якісну освіту та приєднуватися до занять. Для цього потрібно зареєструватися на сайті школи та повідомити адміністраторів про безкоштовне навчання протягом січня.

Уроки проводять українські вчителі за державними стандартами на інтерактивній платформі. Заклад видає документ про освіту державного зразка. У школі є можливість вивчення трьох іноземних мов (англійська, німецька та словацька). Для дітей, що перебувають на тимчасово окупованих територіях України, навчання за форматом «Екстернат плюс» безкоштовне завжди.

ЦИФРОВІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компаній «HP» та «Microsoft» до регіонів України надійшла чергова партія ноутбуків. Учителі Дніпропетровщини вже отримали 1507 електронних пристроїв, Донеччини – 1350.

Також уряд Республіки Корея передав 6 тис. планшетів для навчання українських дітей. Планшети передусім отримають діти з вразливих категорій населення, які проживають в областях, де є високий відсоток дистанційного навчання.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

МОН пропонує для громадського обговорення кілька документів. Будемо вдячні за ваші пропозиції та зауваження.

• Нова редакція Порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам. Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 22 січня на zso.imzo@gmail.com та khomenko@mon.gov.ua.

• Нова редакція Положення про порядок здійснення інноваційної діяльності у сфері освіти. Проєкт розроблено з метою вдосконалення порядку здійснення інноваційної діяльності зокрема у закладах загальної середньої освіти. Зауваження та пропозиції можна подавати до 16 січня на kijanolga7@ukr.net або svkirilenko1107@ukr.net.

• Нова редакція Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 22 січня на tanya.bubley@ukr.net або khomenko@mon.gov.ua.