Інклюзивне навчання

Дата: 4 січня 2023 о 01:21

Навчальні програми

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ (Нова)

Методичні рекомендації для ІРЦ

Категорії (типологія) освітніх труднощів у осіб з особливими освітніми потребами

Рівні підтримки в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти

Методичні рекомендації для ЗЗСО

Методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання у 2022-2023 н.р.

Що таке адаптація і модифікація

Розклад уроків та корекційних занять за інклюзивною формою навчання

Графік проведення корекційно-розвивальних годин

Індивідуальний навчальний план (ІНП)

Наказ № 55-О від 01 вересня 2022 року "Про організацію інклюзивної форми навчання на 2022-2023 навчальний рік"

Наказ № 47-О від 31 серпня 2022 року "Про персональний склад команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами"

ПОЛОЖЕННЯ про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в Новомиргородському ліцеї №3

Річний план роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами

Постанова КМУ №957 від 15.09.2021 року "Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти"

Лист МОН №1/9-495 від 31.08.2020 року "Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році"

Наказ № 693 від 25 червня 2018 року "Про затвердження типової освітньої програми спеціальних закладів загальної середньої освіти І ступеня для дітей з особливими освітніми потребами"

Наказ № 627 від 12 червня 2018 року "Про затвердження типової освітньої програми спеціальних закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня для дітей з особливими освітніми потребами"

Наказ МОН № 815 від 26.07.2018 Про зміни до наказу №627

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти»

Постанова КМУ від 15 серпня 2011 року №872 “Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах”

Лист МОН №2.5-2087 “Щодо доплати за роботу в інклюзивному класі”

Методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти в 2019/2020 н.р.

СПІВПРАЦЯ АСИСТЕНТА ВЧИТЕЛЯ І ВЧИТЕЛЯ: ЯК НАЛАГОДИТИ ЯКІСНУ СПІВПРАЦЮ

Підготовка вчителів до інклюзивної освіти: європейська перспектива

Раннє втручання як запорука успішної інклюзії

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ В СИСТЕМІ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ З ГРУПИ РИЗИКУ Й ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В РАМКАХ РЕФОРМИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Досвід переходу дітей із раннього втручання до інклюзії в дитячому садку

ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ НА ЛУГАНЩИНІ: ЩО ЗАВАЖАЄ ЇЇ ВПРОВАДЖУВАТИ І ЯК ДОЛАТИ ПЕРЕШКОДИ

Фінансування інклюзивної освіти в Україні: цифри і факти

Які перешкоди в упровадженні інклюзії вже знято, а що ще планується упровадити на найближчі роки

Які послуги мають бути у громаді, щоб забезпечити широку інклюзію?

МКФ для інклюзії

Адвокация раннего вмешательства в Харьковском регионе

Реалізація проекту: «Ранній супровід родини – гарний старт для дитини»

Проект «Реалізація сімейно-центрованого підходу у Ранньому втручанні в Закарпатській області»