Система забезпечення якості освіти закладу

Дата: 15 листопада 2022 о 08:17, Оновлено 4 березня о 10:03

Наказ про самооцінювання педагогічної діяльності

Освітнє середовище закладу загальної середньої: нові виміри

РЕЗУЛЬТАТИ САМООЦІНЮВАННЯ ЗА НАПРЯМОМ 4
"Управлінські процеси"

Назва форм Завантажено Розпочато Заповнено
Напрям 4. Анкета для батьків 80 66 63
Напрям 4. Анкета для педагогічних працівників 50 48 47
Напрям 4. Анкета для учня/учениці (віком 14 років і старші) 80 78 74
Напрям 4. Опитувальник для заступника керівника закладу освіти 1 1 1
Напрям 4. Опитувальник для керівника закладу освіти 1 1 1
Напрям 4. Опитувальник для практичного психолога / соціального педагога 1 1 1
Напрям 4. Опитувальник для представника учнівського самоврядування 1 1 1
Напрям 4. Форма вивчення документації 1 1 1
Напрям 4. Форма спостереження за освітнім середовищем 1 1 1

Напрям 4 Управлінські процеси Високий Достатній ВП Низький

Вимога 4.1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених завдань

Вимога 4.2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

Вимога 4.3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

Вимога 4.4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

Вимога 4.5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

ВИСНОВКИ
про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення комплексного самооцінювання освітньої діяльності навчально-виховного об’єднання "Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - дошкільний навчальний заклад"
за 2021-2022 н.р.

1 Освітнє середовище закладу освіти

2 Система оцінювання здобувачів освіти

3 Педагогічна діяльність

4 Управлінські процеси закладу освіти

ВИСНОВКИ
про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення комплексного самооцінювання освітньої діяльності навчально-виховного об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»
за 2020-2021 н.р.

За напрямом 1

За напрямом 2

За напрямом 3

За напрямом 4

Узагальнена інформація про проведення комплексного самооцінювання освітніх і управлінських процесів НВО « Новомиргородська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»

Стратегія розвитку Новомиргородського ліцею №3 на 2022-2026 роки

Критерії, правила і процедури оцінювання

Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти

Критерії, правила і процедури оцінювання педагогічної діяльності

Критерії, правила і процедури оцінювання управлінської діяльності

Наказ №103-О Про створення робочої і моніторингової груп та проведення комплексного самооцінювання за чотирма напрямами

Наказ №65-О від 01.09.2020 року "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання якості освітньої діяльності"

Наказ №81-О від 13.10.2022 року "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання системи оцінювання здобувачів освіти"

Наказ 94-О від 01.11.2021 року "Про впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти зі змінами у НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ»"

Наказ 93-О від 15.10.2021 року "Про призначення відповідальної особи із забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти та забезпечення оперативного керування процесом вивчення"

Наказ №92-О від 12.10.2021 року "Про створення команди внутрішніх експертів по впровадженню внутрішньої системи забезпечення якості освіти"

Наказ №91-О від 10.10.2021 року "Про затвердження системи та інструментів внутрішнього забезпечення якості освітив НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ"

Наказ 79-О від 14.06.2021 року "Про затвердження рішень педагогічної ради від 04.06.2021 щодо підсумків здійснення самооцінювання за напрямом «Освітнє середовище»"

Наказ 1-О від 04.01.2022 року "Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі на 2022 рік

Наказ №62-О від 01.09.2022 року "Про затвердження Положення про академічну доброчинність учасників освітнього процесу"

Кодекс безпечного освітнього середовища

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новомиргородського ліцею №3 Новомиргородської міської ради Кіровоградської області

Освітнє середовище НВО “Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - дошкільний навчальний заклад”

Висновок про результати самооцінювання освітніх і управлінських процесів за 2020/2021 навчальний рік

Довідка про підсумки самооцінювання освітнього середовища навчально – виховного об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»

Узагальнена таблиця критеріїв, індикаторів та інструментарію для оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Чекліст укомплектовуємо медичний кабінет

Чекліст Чи дотримали санітарно - гігієнічних вимог до облаштування території, організації харчування

Чекліст чи дотримуєте гігієнічних вимог до будівель і приміщень закладу

Кодекс безпечного освітнього середовища (КБОС)

.