Новомиргородський курінь імені Андрія Гурічева (гра "Сокіл"("Джура"))

Дата: 4 січня 2023 о 00:36, Оновлено 8 травня 2023 о 14:10

З 01.05-05.05.2023 року комунальним закладом “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” було проведено відбіркові змагання ІІ обласного (онлайн етапу) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для старшої вікової групи.

В змаганнях взяли участь 37 роїв, серед яких був рій “Січові братчики” Новомиргородського ліцею №3.

Змагання складалися з трьох конкурсів:

1. Конкурс з елементами орієнтування «Визначення місцезнаходження» відбувся 02 травня.
  2. Тестові завдання з «Домедичної допомоги» відбувся 03 травня.
  3. Конкурс «Встановлення намету» потрібно було надіслати відео до 04 травня.

В першому конкурс з елементами орієнтування «Визначення місцезнаходження». Учасники отримали карту місцевості і в день змагань було надано посилання на відеоматеріал, переглянувши який потрібно було правильно вказати на карті всі Контрольні пункти. З поставленим завдання учасники рою “Січові братчики” впоралися на відмінно та посіли 3 місце в даному конкурсі.

В другому тестовому завданні з «Домедичної допомоги». Учасникам було надано доступ до онлайн платформи з тестом. Тест складався з 40 запитань, відповідь на які потрібно було надати за 30 хвилин. Хвилювання учнів та неможливість перегляду кількості питань, які залишалися до кінця тесту, дали свій негативний вплив на результат. За результатами рій “Січові братчики” посів 30 місце, при тому, що було надано правильні відповіді на 78% запитань.

В третьому конкурс «Встановлення намету». Для команд учасників було надано відеоматеріал, як зразок, для ознайомлення з умовами і правильності складання намету. Даний конкурс потрібно було зняти на відео та надіслати організаторам змагань. Відповідно намет потрібно було не лише правильно скласти і розложити в ньому каремати і спальні мішки, а й ще все це зробити якнайшвидше. В даному конкурсі рій “Січові братчики” посів 6 місце без жодної помилки.

В підсумку рій “Січові братчики” посів 9 місце і ввійшов в 20 команд, які проходять до наступного обласного очного етапу змагань, який відбудеться 24-26 травня в Онуфріївській ТГ.

Вдячні вчителям та учням за якісну підготовку до змагань.

Бажаємо подальших перемог та здобутків.

Добре діло