Тренінги

Дата: 3 січня 2023 о 19:09, Оновлено 2 квітня о 13:18

*Тренінгове заняття з педагогами  "Попередження булінгу в освітньому середовищі та впровадження медіації "

*Тренінгове заняття з учнями 2-Б класу

На тему: "Моя родина"

*Корекційно - розвивальні заняття з учнями 1-х класів

*Тренінгове заняття з батьками майбутніх першокласників 2023 н.р.

*Заняття з елементами тренінгу для учнів 2-А класу На тему: "Вчимося розпізнавати свої емоції"

Адаптація 1 класів 2023 н.р.

Перший рік навчання у школі, зазвичай є стресовим для першокласника та одним з найбільш відповідальних моментів у житті. А освітній заклад - новий величезний світ, з яким потрібно познайомитися. Звикнути до школи не так просто, адже мова йде не лише про новий режим, обов'язки та плани, а й про розширення меж спілкування, нові стосунки, неочікувані життєві ситуації, незвичні емоції. Статистика говорить, що тільки 50% дітей встигають адаптуватися до нових умов протягом пів року.

З метою полегшення процесу адаптації, проведено знайомство кабінетом психолога та працівниками психологічної служби для подальшої співпраці.

*Тренінгове заняття для педагогів "Ментальне здоров 'я: як подбати про себе та зберегти свій ресурс"

"Море друзів"

Психологічною службою Новомиргородського ліцею №3 було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 1- А та 1-Б класу на тему «Море друзів». Мета якого сприяти адаптації та соціалізації учнів класу, попередження булінгу через підвищення рівня емоційного інтелекту за допомогою арт-терапевтичних прийомів та елементів самоаналізу. Діти отримали багато позитивних вражень від заняття та зрозуміли, яка поведінка сприяє гарній дружбі та взаєморозумінню.

ФОТО ЗАХОДУ

"Пізнай себе і ти пізнаєш світ"

Саме під таким гаслом 18 січня 2023 року відбулося тренінгове заняття для учнів 5-х класів Новомиргородського ліцею №3. Даний захід був проведений психологічною службою закладу та мав на меті допомогти дітям у самопізнанні та саморозвитку, створенню сприятливого психологічного клімату, формування навичок самоаналізу та самоконтролю, позитивного ставлення до себе і до інших, усвідомлення себе, формування самооцінки, розкриття особистісного потенціалу. Атмосфера та активність учасників заходу сприяли досягненню поставленої мети тренінгу та власних очікувань дітей. Діти були задоволені від можливості поспілкуватися та дізнатися більше одне про одного і про себе особисто.

Фото заходу

Психологічна та емоційна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій.

В період воєнного часу вчителі мають знати, як поводитися в такій кризовій ситуації, як підтримувати учнів, які раптово приєднались до класу, і як інтегрувати їх у групу. Це непросте завдання, адже кожен учень індивідуальність, кожна ситуація унікальна, а вчителі повинні проявляти співчуття, педагогічну інтуїцію та такт.  Психолого-педагогічна служба  нашого закладу проводить  роз’яснення напрямків надання психологічної та емоційної підтримки учасникам освітнього процесу під час воєнних дій.

Матеріали заходу

Заняття з елементами тренінгу для батьків майбутніх першокласників