Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

145

Дата: 24 березня 2023 о 09:54

«ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ В ОСВІТІ»:
КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Команда проєкту IREX in Ukraine «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з Академією української преси та за підтримки МОН відкрили конкурс для вчителів, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

До проєкту запрошують освітян, що прагнуть застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів стійкості до дезінформації та маніпуляцій.

Реєстрація відкрита за формою. Відбір триватиме до 1 квітня. До кінця травня відібрані учасники пройдуть курс та тренінг із медіаграмотності, а також спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Навчання відбуватиметься онлайн.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням.

«НАВЧАЙ ДЛЯ УКРАЇНИ» РОЗПОЧИНАЄ НАБІР ШКІЛ-ПАРТНЕРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ВЧИТЕЛЮВАННЯ МОЛОДІ

Освітня організація «Навчай для України» розпочинає набір шкіл-партнерів, які прийматимуть у свої колективи молодих та вмотивованих вчителів. Команда залучає талановиту молодь для вчителювання та здійснення впливу у громадах.

Участь у програмі безкоштовна. До 30 квітня відкрита форма для реєстрації. За посиланням – деталі про участь у програмі.

«Навчай для України» з 2017 року залучає вмотивованих молодих фахівців різних галузей до вчителювання у школах-партнерах у маленьких населених пунктах України на 2 роки (у час війни – це 1 рік з можливістю продовження). Діяльність організації підтримало МОН, безстроковий меморандум про співпрацю підписали у 2017 році. Також організація є частиною глобальної мережі «Teach For All», яка представлена у 60 країнах світу.

PRE-JUNIOR PROGRAM ЗАПРОШУЄ СТАРШОКЛАСНИКІВ
НА БЕЗКОШТОВНЕ ІТ-НАВЧАННЯ

До 17 березня портал «ЕРАМ University» відкриває реєстрацію на участь у проєкті Pre-Junior Program для старшокласників. Головна мета – допомогти підліткам мати уявлення про технології та спробувати себе в ІТ-сфері. 

Програма є безкоштовною для всіх учасників та передбачає проведення ознайомчих лекцій на тему трендів та перспектив у ІТ, основних спеціалізацій та інструментів для роботи з кодом. Учасники матимуть можливість більш детально заглибитись у Front-end, C# чи Cloud Computing.

Курс триватиме 10 тижнів. Залежно від обраного напряму, заняття будуть відбуватися до чотирьох разів на тиждень. Початок навчання заплановано на 17 квітня. Оформити заявку на участь та дізнатися більше про програму можна за посиланням.

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ОНЛАЙН?

Кожна дитина, яка має необмежений доступ до пристроїв, що під’єднані до інтернету, перебуває в зоні ризику. Батьки мають розуміти, що йдеться не лише про неконтрольований час онлайн, дезінформацію або надмірну увагу до трендів соцмереж. Сексуальне насильство є не тільки в офлайн-реальності, але й в інтернеті. Ці явища називають термінами «секстинг», «онлайн-грумінг» та «сексторшен».

До Міжнародного жіночого дня #stop_sexтинг нагадує про основні загрози для дівчат в інтернеті та що робити, якщо дитина потрапила на злочинців. Докладніше про це читайте ось тут

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА:
ЗАНЯТТЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ РЕСУРСНІСТЬ

З турботою про батьків та освітян, які підтримують зв’язок з вихованцями, педагоги та дитячі психологи за сприяння МОН запустили телеграм-канал «Підтримай дитину» та «Подбай про себе», де ви зможете знайти поради, техніки, прості рекомендації, ігри та розвивальні вправи, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації.

Зокрема, експерти пропонують заняття, які допоможуть відновити ресурсність і налагодити психоемоційний стан.

ЦИФРОВІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

Понад 4,2 тис. ноутбуків доставлено до Миколаївської області за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компаній «HP» та «Microsoft».

Також керівникам територіальних громад Вінниччини передано понад 2,4 тис. хромбуків для закладів загальної середньої освіти.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.